YAGEO
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.7385
$1.7385
10
$1.5409
$15.409
25
$1.4288
$35.72
50
$1.34463
$67.2315
100
$1.17648
$117.648
250
$1.008444
$252.111
500
$0.84037
$420.185
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -65°C ~ 170°C |
| Composition | Metal Element |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±1% |
| Temperature Coefficient | ±75ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.591" L x 0.305" W (15.00mm x 7.75mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Resistance | 1 mOhms |
| Series | PU |
| Power (Watts) | 7W |
| Package / Case | Nonstandard |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | YAGEO |
| Features | Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |