PV1000HF
Tripp Lite
型号:
PV1000HF
品牌:
Tripp Lite
描述:
INVERTER 1000W 12VDC 4 OUTLET
用户指南
Remote Capability Yes
Connector - AC Output NEMA 5-15R
Connector - Voltage Input Terminals
Size 13.00" L x 6.00" W x 4.25" H (330.2mm x 152.4mm x 107.9mm)
Power - Output Continuous 1 kW
Power - Output Surge 2 kW
Product Status Active
Weight 6.8 lbs (3.1 kg)
Series PowerVerter®
Type Inverter
AC Outlets 4
Region Utilized North America
Voltage - Output 120VAC
Mfr Tripp Lite
Features -
Package Bulk
Voltage - Input 12VDC