Panduit Corp
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.9355
$2.9355
10
$2.86045
$28.6045
25
$2.78084
$69.521
50
$2.70142
$135.071
100
$2.622095
$262.2095
500
$2.542599
$1271.2995
1000
$2.463141
$2463.141
请发送询价,我们将立即回复。

| Insulation | Insulated |
| Width - Outer Edges | 0.590" (14.99mm) |
| Color | Red |
| Terminal Type | Flat Sided |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 8 AWG |
| Stud/Tab Size | 5/16 Stud |
| Thickness | 0.040" (1.02mm) |
| Series | Pan-Term® |
| Length - Overall | 1.640" (41.66mm) |
| Insulation Diameter | 0.280" (7.11mm) |
| Contact Material | Copper |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | Brazed Seam |
| Material - Insulation | Vinyl |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | PV8 |