C&K
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.4915
$1.4915
10
$1.3395
$13.395
25
$1.2673
$31.6825
50
$1.20726
$60.363
100
$1.153205
$115.3205
250
$1.099188
$274.797
500
$1.03911
$519.555
1000
$0.991068
$991.068
请发送询价,我们将立即回复。

| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Ingress Protection | - |
| Actuator Marking | No Marking |
| Termination Style | PC Pin |
| Actuator Type | Plunger for Cap |
| Current Rating (Amps) | 100mA (DC) |
| Panel Cutout Dimensions | - |
| Circuit | DPDT |
| Mechanical Life | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | PVA |
| Type | Keyswitch |
| Voltage Rating - DC | 32 V |
| Switch Function | On-Mom |
| Electrical Life | 100,000 Cycles |
| Mfr | C&K |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Color - Actuator/Cap | Gray |
| Base Product Number | PVA2 |