E-Switch
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$10.184
$10.184
10
$7.38625
$73.8625
100
$6.103465
$610.3465
500
$5.345422
$2672.711
1000
$5.053858
$5053.858
请发送询价,我们将立即回复。

| Lens Transparency | Clear |
| Ingress Protection | IP67 |
| Viewing Angle | - |
| Termination Style | Quick Connect - 0.110" (2.8mm) |
| Panel Cutout Dimensions | 0.40" (10.16mm) |
| Millicandela Rating | - |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Red |
| Ratings | - |
| Series | PVL |
| Lens Style | Round with Flat Top |
| Type | LED |
| Voltage | 1.8V |
| Mfr | E-Switch |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Wavelength - Peak | - |
| Lens Color | Red |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 20mA |
| Lens Size | 5mm, T-1 3/4 |