E-Switch
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.745
$6.745
10
$4.89155
$48.9155
100
$4.042345
$404.2345
500
$3.540251
$1770.1255
1000
$3.347144
$3347.144
2000
$3.26991
$6539.82
请发送询价,我们将立即回复。

| Lens Transparency | - |
| Ingress Protection | IP67 |
| Viewing Angle | - |
| Termination Style | Wire Leads - 5.9" (150.00mm) |
| Panel Cutout Dimensions | 0.472" (12.00mm) |
| Millicandela Rating | - |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | - |
| Ratings | DC |
| Series | PVL |
| Lens Style | Round with Flat Top |
| Type | LED |
| Voltage | 24V |
| Mfr | E-Switch |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Wavelength - Peak | - |
| Lens Color | Blue |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 2mA ~ 20mA |
| Lens Size | 8.00mm Dia |