PWC12-12SE
Astrodyne TDI
型号:
PWC12-12SE
描述:
AC/DC CONVERTER 12V 12W
库存 : 43
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
Product Status Active
Current - Output (Max) 1A
Line Regulation 0.5%
Package / Case 6-SIP Module
Efficiency 75%
Mfr Astrodyne TDI
Features Universal Input
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC
Operating Temperature -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial), Medical
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Approval Agency CE, cURus, UL
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 2.11" L x 0.92" W x 1.24" H (53.6mm x 23.3mm x 31.5mm)
Number of Outputs 1
Series PWC12 (12W)
Power (Watts) 12 W
Type Enclosed
Standard Number 60601-1; 60950-1
Load Regulation 1%