首页 / 电源、线缆和加长线 / PWCD-515P515R-20A-100F-BLK
minImg
PWCD-515P515R-20A-100F-BLK
Unirise USA
型号:
PWCD-515P515R-20A-100F-BLK
品牌:
Unirise USA
描述:
CORD 5/15P - 5/15R 12AWG 100FT
用户指南
Operating Temperature -
1st Connector NEMA 5-15P
Voltage Rating 125V
Color Black
Current Rating (Amps) 20A
2nd Connector NEMA 5-15R
Shielding -
Product Status Active
Wire Gauge 12 AWG