首页 / 电源、线缆和加长线 / PWCD-C13C14-10A-4.5F-BLK
minImg
PWCD-C13C14-10A-4.5F-BLK
Unirise USA
型号:
PWCD-C13C14-10A-4.5F-BLK
品牌:
Unirise USA
描述:
POWER CORD C13-C14 SJT BLK 4.5FT
库存 : 133
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
1st Connector IEC 320-C13
Voltage Rating 250V
Color Black
Current Rating (Amps) 10A
2nd Connector IEC 320-C14
Product Status Active
Wire Gauge 18 AWG