Unirise USA
型号:
PWCD-C14C19-15A-05F-BLU
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CORD C14 - C19 14AWG BLUE 5FT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$8.0085
$8.0085
20
$7.847
$156.94
60
$7.6855
$461.13
100
$7.5335
$753.35
200
$7.372
$1474.4
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 105°C |
| 1st Connector | IEC 320-C14 |
| Voltage Rating | 250V |
| Color | Blue |
| Current Rating (Amps) | 15A |
| 2nd Connector | IEC 320-C19 |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 14 AWG |
| Series | - |
| Length | 5.00' (1.52m) |
| Approved Countries | United States |
| Approval Agency Marking | UL |
| Mfr | Unirise USA |
| Style | Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Cord Type | SJT |
| Base Product Number | PWCD |
| Number of Conductors | 3 |