PWCD-C19C20-15A-06F-BLK
Unirise USA
型号:
PWCD-C19C20-15A-06F-BLK
品牌:
Unirise USA
描述:
CORD C19 - C20 14AWG BLACK 6FT
库存 : 4
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -
1st Connector IEC 320-C19
Voltage Rating 250V
Color Black
Current Rating (Amps) 15A
2nd Connector IEC 320-C20
Shielding -
Product Status Active
Wire Gauge 14 AWG