Unirise USA
型号:
PWCD-C19C20-20A-06F-BLU-P
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CORD 12AWG IEC320-C19 TO -C20 6'
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$40.7645
$40.7645
20
$39.9475
$798.95
60
$39.14
$2348.4
100
$38.323
$3832.3
200
$37.506
$7501.2
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 105°C |
| 1st Connector | IEC 320-C20 |
| Voltage Rating | 125V |
| Color | Blue |
| Current Rating (Amps) | 20A |
| 2nd Connector | IEC 320-C19 |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 12 AWG |
| Series | P Lock - UNC |
| Length | 6.00' (1.83m) |
| Approved Countries | Canada, United States |
| Approval Agency Marking | CSA, cUL, UL |
| Mfr | Unirise USA |
| Style | Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots) |
| Features | Locking |
| Package | Bulk |
| Cord Type | SJT |
| Number of Conductors | 3 |