首页 / 电源、线缆和加长线 / PWCD-L620PC19-20A-15F-BLK
minImg
PWCD-L620PC19-20A-15F-BLK
Unirise USA
型号:
PWCD-L620PC19-20A-15F-BLK
品牌:
Unirise USA
描述:
CORD L6/20P - C19 12AWG 15FT
库存 : 32
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -
1st Connector NEMA L6-20P
Voltage Rating 250V
Color Black
Current Rating (Amps) 20A
2nd Connector IEC 320-C19
Shielding -
Product Status Active
Wire Gauge 12 AWG