PWR263S-20-1002F
Bourns Inc.
型号:
PWR263S-20-1002F
品牌:
Bourns Inc.
封装:
TO-263
描述:
RES SMD 10K OHM 1% 20W D2PAK
库存 : 47
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.192" (4.88mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.398" L x 0.409" W (10.10mm x 10.40mm)
Product Status Active
Supplier Device Package TO-263
Ratings AEC-Q200
Resistance 10 kOhms
Series PWR263S-20
Power (Watts) 20W