PWR4413BR010F
Bourns Inc.
型号:
PWR4413BR010F
封装:
Radial Lead
描述:
RES 0.01 OHM 1% 1W RADIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 325°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient -
Size / Dimension 0.450" L x 0.157" W (11.43mm x 4.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Radial Lead
Resistance 10 mOhms
Series PWR4413
Power (Watts) 1W