PWR5322W1300JE
Bourns Inc.
型号:
PWR5322W1300JE
封装:
5322
描述:
RES SMD 130 OHM 5% 3W 5322
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 0.243" (6.16mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±20ppm/°C
Size / Dimension 0.532" L x 0.217" W (13.50mm x 5.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 5322
Resistance 130 Ohms
Series PWR5322
Power (Watts) 3W