PWS7102A230N4LG
Hammond Manufacturing
型号:
PWS7102A230N4LG
描述:
AIR/WATER HEAT EXCHANGER
用户指南
Series PWS
Type Air Conditioning Unit
Specifications A/C Unit, 3241 BTU
Shipping Info Shipped from Digi-Key
Mfr Hammond Manufacturing
Package Bulk
Size / Dimension 5.91" L x 7.87" W x 19.69" H (150.0mm x 200.0mm x 500.0mm)
Product Status Active
Voltage - Input 230VAC