PX0575/10/48
Bulgin
型号:
PX0575/10/48
品牌:
Bulgin
描述:
PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
库存 : 335
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Number of Positions 3
Ingress Protection -
Panel Cutout Dimensions Rectangular - 27.40mm x 19.80mm
Approval Agency CCC, CSA, ENEC, UL, VDE
Termination Quick Connect - 0.189" (4.8mm)
Material Flammability Rating UL94 V-0
Mounting Type Panel Mount, Snap-In
Product Status Active
Current Rating - Circuit Breaker -
Series PX
Voltage Rating - Appliance Inlet 250VAC
Panel Thickness 0.039" (1.00mm)
Current Rating - Appliance Inlet 10A