PXD10-24WS15
TDK-Lambda Americas Inc
型号:
PXD10-24WS15
描述:
DC DC CONVERTER 15V 10W
库存 : 165
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 36V
Voltage - Isolation 1.6 kV
Voltage - Output 1 15V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 670mA
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 9V
Series PXD (10W)
Power (Watts) 10 W
Type Isolated Module
Package / Case 6-DIP Module, 5 Leads
Efficiency 80%