PXPPVC12TSMM12AFIIFI
Bulgin
型号:
PXPPVC12TSMM12AFIIFI
品牌:
Bulgin
描述:
CONN SPLIT M12 12POS M-M-M
用户指南
Housing Finish -
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Voltage Rating 30V
Housing Material Polyvinyl Chloride (PVC)
Current Rating (Amps) 1.5A
Material Flammability Rating -
Shell Size - Insert (Convert To) M12
Product Status Active
Convert To (Adapter End) Male Pins (2)
Includes -
Mfr Bulgin
Features Coupling Nut
Orientation (Convert From) A
Convert From (Adapter End) Male Pins
Operating Temperature -25°C ~ 80°C