PYBE30-Q24-S5-T
CUI Inc.
型号:
PYBE30-Q24-S5-T
品牌:
CUI Inc.
描述:
DC/DC CONVERTER 5V 30W
库存 : 28
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 80°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 36V
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 1.5 kV
Approval Agency CB Scheme, EN, IEC, UL
Voltage - Output 1 5V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 2.99" L x 1.24" W x 0.83" H (76.0mm x 31.5mm x 21.2mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 6A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 9V
Series PYBE30 (30W)
Power (Watts) 30W
Type Enclosed
Efficiency 86%