首页 / 直流转换器 / PYBJ15-Q24-S3-OM
minImg
PYBJ15-Q24-S3-OM
CUI Inc.
型号:
PYBJ15-Q24-S3-OM
品牌:
CUI Inc.
描述:
DC DC CONVERTER 3.3V 15W
用户指南
Voltage - Input (Max) 36V
Product Status Active
Current - Output (Max) 4.5A
Supplier Device Package -
Voltage - Input (Min) 9V
Package / Case 15-SMD Module
Efficiency 88%
Mfr CUI Inc.
Features Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 1.5 kV
Approval Agency EN
Voltage - Output 1 3.3V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 1.52" L x 1.07" W x 0.24" H (38.7mm x 27.2mm x 6.2mm)
Number of Outputs 1
Series PYBJ15 (15W)
Power (Watts) 15 W