PYBJ3-D5-S24-M
CUI Inc.
型号:
PYBJ3-D5-S24-M
品牌:
CUI Inc.
描述:
DC DC CONVERTER 24V 3W
库存 : 5
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Voltage - Input (Max) 9V
Product Status Active
Current - Output (Max) 125mA
Supplier Device Package -
Voltage - Input (Min) 4.5V
Package / Case 6-SMD Module
Efficiency 76%
Mfr CUI Inc.
Features -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 1.5 kV
Approval Agency CE
Voltage - Output 1 24V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.98" L x 0.61" W x 0.27" H (25.0mm x 15.6mm x 6.8mm)
Number of Outputs 1
Series PYBJ3 (3W)
Power (Watts) 3 W