首页 / 振荡器 / PYEUGLJAYF-6.140000
minImg
PYEUGLJAYF-6.140000
Taitien
型号:
PYEUGLJAYF-6.140000
品牌:
Taitien
描述:
XTAL OSC XO 6.1400MHZ CMOS SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.038" (0.96mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 27mA
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series PY-U
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Base Resonator Crystal
Mfr Taitien
Frequency 6.14 MHz