首页 / 振荡器 / PYKUEIJAYF-32.000000
minImg
PYKUEIJAYF-32.000000
Taitien
型号:
PYKUEIJAYF-32.000000
品牌:
Taitien
描述:
XTAL OSC XO 32.0000MHZ CMOS SMD
用户指南
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.038" (0.96mm)
Frequency Stability ±30ppm
Current - Supply (Max) 25mA
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series PY-U
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Output CMOS
Base Resonator Crystal
Mfr Taitien
Frequency 32 MHz