首页 / 单齐纳二极管 / PZS514V3BAS-AU_R1_000A1
minImg
PZS514V3BAS-AU_R1_000A1
Panjit International Inc.
型号:
PZS514V3BAS-AU_R1_000A1
封装:
SOD-123
描述:
SILICON ZENER DIODE
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-123
Current - Reverse Leakage @ Vr 4 µA @ 2 V
Series Automotive, AEC-Q101
Package / Case SOD-123
Power - Max 500 mW
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 4.3 V