首页 / 热缩管 / Q-150K-3/64-02-QB48IN-25
minImg
Q-150K-3/64-02-QB48IN-25
Qualtek
型号:
Q-150K-3/64-02-QB48IN-25
品牌:
Qualtek
描述:
HEATSHRINK PVDF 3/64" X 4' CLR
库存 : 234
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Shrink Temperature 135°C
Inner Diameter - Recovered 0.023" (0.58mm)
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Storage/Refrigeration Temperature -50°F ~ 104°F (-10°C ~ 40°C)
Color Clear
Recovered Wall Thickness 0.010" (0.25mm)
Material Polyvinylidene Fluoride (PVDF)
Product Status Active
Series Q-150K
Type Tubing, Flexible
Shrinkage Ratio 2 to 1
Length 4.00' (1.22m)
Shelf Life Start -
Inner Diameter - Supplied 0.046" (1.17mm)