Q10F5SXXSW12E
APEM Inc.
型号:
Q10F5SXXSW12E
品牌:
APEM Inc.
描述:
LED PNL INDICATOR WHITE 12V IP67
用户指南
Lens Transparency -
Ingress Protection IP67
Viewing Angle 60°
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Panel Cutout Dimensions 0.394" (10.00mm)
Millicandela Rating 950mcd
Product Status Active
Lamp Color White
Ratings DC
Series Q10
Lens Style Round with Flat Top
Type LED
Voltage 12V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color -
Package Bag
Wavelength - Peak -
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Base Product Number Q10F5SXXSW
Lens Size 5mm, T-1 3/4