APEM Inc.
型号:
Q12-7F5BXXHR12E
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
LED INDICATOR 12.7MM FLUSH BLACK
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$26.3055
$26.3055
10
$20.5998
$205.998
100
$17.993475
$1799.3475
500
$16.50435
$8252.175
请发送询价,我们将立即回复。

| Lens Transparency | Diffused |
| Ingress Protection | IP67 |
| Viewing Angle | - |
| Termination Style | Wire Leads - 7.87" (200.00mm) |
| Panel Cutout Dimensions | 0.50" (12.70mm) |
| Millicandela Rating | - |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Red |
| Ratings | DC |
| Series | Q12-7 |
| Lens Style | Round with Flat Top |
| Type | LED |
| Voltage | 12V |
| Mfr | APEM Inc. |
| Features | - |
| Lens Color | Red |
| Package | Bulk |
| Wavelength - Peak | - |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 20mA |
| Base Product Number | Q12-7F5 |
| Lens Size | 8.00mm Dia |