Q14F3CXXHR110E
APEM Inc.
型号:
Q14F3CXXHR110E
品牌:
APEM Inc.
描述:
LED PMI 110VAC FLUSH RED
用户指南
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection IP67
Viewing Angle 100°
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Panel Cutout Dimensions 0.55" (13.97mm)
Millicandela Rating 800mcd
Product Status Active
Lamp Color Red
Ratings AC
Series Q14
Lens Style Round with Flat Top
Type LED
Voltage 110V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Red
Package Bag
Wavelength - Peak -
Panel Cutout Shape Round
Current 6mA
Base Product Number Q14F3CXXHR
Lens Size 10.00mm Dia