APEM Inc.
型号:
Q14P5BXXHR12E
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
LED INDICATOR 14MM PROMINENT BLA
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$29.659
$29.659
10
$23.2237
$232.237
100
$20.285635
$2028.5635
500
$18.606814
$9303.407
请发送询价,我们将立即回复。

| Lens Transparency | Diffused |
| Ingress Protection | IP67 |
| Viewing Angle | - |
| Termination Style | Wire Leads - 7.87" (200.00mm) |
| Panel Cutout Dimensions | 0.55" (14.00mm) |
| Millicandela Rating | 2800mcd |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Red |
| Ratings | DC |
| Series | Q14 |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Type | LED |
| Voltage | 12V |
| Mfr | APEM Inc. |
| Features | - |
| Lens Color | Red |
| Package | Bulk |
| Wavelength - Peak | - |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 20mA |
| Base Product Number | Q14P5BXXHR |
| Lens Size | - |