APEM Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$26.144
$26.144
10
$20.46775
$204.6775
100
$17.87881
$1787.881
500
$16.399223
$8199.6115
请发送询价,我们将立即回复。

| Lens Transparency | Diffused |
| Ingress Protection | IP67 |
| Viewing Angle | 100° |
| Termination Style | Quick Connect - 0.110" (2.8mm) |
| Panel Cutout Dimensions | 0.63" (16.00mm) |
| Millicandela Rating | 100mcd |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Blue |
| Ratings | DC |
| Series | Q16 |
| Lens Style | Round with Flat Top |
| Type | LED |
| Voltage | 12V |
| Mfr | APEM Inc. |
| Features | - |
| Lens Color | Blue |
| Package | Bulk |
| Wavelength - Peak | - |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 20mA |
| Base Product Number | Q16F1CXXB |
| Lens Size | 10.00mm Dia |