Q19P1BXXB12E
APEM Inc.
型号:
Q19P1BXXB12E
品牌:
APEM Inc.
描述:
INDICATOR 12V 19MM PROMINENT BLU
用户指南
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection IP67
Viewing Angle 60°
Termination Style Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Panel Cutout Dimensions 0.75" (19.05mm)
Millicandela Rating 540mcd
Product Status Active
Lamp Color Blue
Ratings DC
Series Q19
Lens Style Round with Domed Top
Type LED
Voltage 12V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Blue
Package Bulk
Wavelength - Peak -
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Base Product Number Q19P1BXXB
Lens Size 10.00mm Dia