Q19P1CZZRYG12E
APEM Inc.
型号:
Q19P1CZZRYG12E
品牌:
APEM Inc.
描述:
INDICATOR 12V 19MM PROM R/Y/G
用户指南
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection IP67
Viewing Angle 60°
Termination Style Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Panel Cutout Dimensions 0.75" (19.05mm)
Millicandela Rating 50mcd Green, 80mcd Red, 50mcd Yellow
Product Status Active
Lamp Color Green, Red, Yellow
Ratings DC
Series Q19
Lens Style Round with Domed Top
Type LED
Voltage 12V Green, 12V Red, 12V Yellow
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color -
Package Bulk
Wavelength - Peak -
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA Green, 20mA Red, 20mA Yellow
Base Product Number Q19P1CZZRYG
Lens Size 10.00mm Dia