Qualtek
型号:
Q2-F-1-01-QB6IN-8
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
HEATSHRINK 1" X 0.5' BLACK 8PC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.1705
$4.1705
5
$4.0071
$20.0355
10
$3.08845
$30.8845
20
$2.838125
$56.7625
50
$2.67121
$133.5605
100
$2.504295
$250.4295
250
$2.253856
$563.464
500
$2.170389
$1085.1945
1000
$2.120305
$2120.305
请发送询价,我们将立即回复。

| Shrink Temperature | 70°C |
| Inner Diameter - Recovered | 0.500" (12.70mm) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 135°C |
| Storage/Refrigeration Temperature | -50°F ~ 104°F (-10°C ~ 40°C) |
| Color | Black |
| Recovered Wall Thickness | 0.034" (0.87mm) |
| Material | Polyolefin (PO) |
| Product Status | Active |
| Series | Q2-F |
| Type | Tubing, Flexible |
| Shrinkage Ratio | 2 to 1 |
| Length | 0.500' (152.40mm, 6.00") |
| Shelf Life Start | - |
| Inner Diameter - Supplied | 1.000" (25.40mm) |
| Mfr | Qualtek |
| Features | Flame Retardant |
| Package | Bulk |
| Shelf Life | 144 Months |
| Base Product Number | Q2-F-1-01 |