Qualtek
型号:
Q2-F4X-2-01-QB48IN-5
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
HEATSHRINK POLY 2"-48" BLACK
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$17.4705
$17.4705
5
$15.8099
$79.0495
10
$12.4811
$124.811
20
$11.6489
$232.978
50
$11.06655
$553.3275
100
$10.816985
$1081.6985
250
$10.567382
$2641.8455
请发送询价,我们将立即回复。

| Shrink Temperature | 70°C |
| Inner Diameter - Recovered | 0.550" (13.97mm) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 135°C |
| Storage/Refrigeration Temperature | -50°F ~ 104°F (-10°C ~ 40°C) |
| Color | Black |
| Recovered Wall Thickness | 0.067" (1.70mm) |
| Material | Polyolefin (PO) |
| Product Status | Active |
| Series | Q2-F4X |
| Type | Tubing, Flexible |
| Shrinkage Ratio | 4 to 1 |
| Length | 4.00' (1.22m) |
| Shelf Life Start | - |
| Inner Diameter - Supplied | 2.000" (50.80mm) |
| Mfr | Qualtek |
| Features | Flame Retardant, UV Resistant |
| Package | Bulk |
| Shelf Life | 60 Months |
| Base Product Number | Q2-F4X-2 |