Qualtek
型号:
Q2-Z-1 1/4-01-QB48IN-5
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
HEATSHRINK 1 1/4"-48" BLACK
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.18
$4.18
5
$4.0109
$20.0545
10
$3.09225
$30.9225
20
$2.84145
$56.829
50
$2.67425
$133.7125
100
$2.507145
$250.7145
250
$2.25644
$564.11
500
$2.172878
$1086.439
1000
$2.122737
$2122.737
请发送询价,我们将立即回复。

| Shrink Temperature | 70°C |
| Inner Diameter - Recovered | 0.626" (15.90mm) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Storage/Refrigeration Temperature | -50°F ~ 104°F (-10°C ~ 40°C) |
| Color | Black |
| Recovered Wall Thickness | 0.035" (0.89mm) |
| Material | Polyolefin (PO) |
| Product Status | Active |
| Series | Q2-Z |
| Type | Tubing, Flexible |
| Shrinkage Ratio | 2 to 1 |
| Length | 4.00' (1.22m) |
| Shelf Life Start | - |
| Inner Diameter - Supplied | 1.250" (31.75mm) |
| Mfr | Qualtek |
| Features | Flame Retardant |
| Package | Bulk |
| Shelf Life | 144 Months |
| Base Product Number | Q2-Z-1 1/4 |