首页 / 热缩管 / Q2-Z-1/16-01-QB48IN-25
minImg
Q2-Z-1/16-01-QB48IN-25
Qualtek
型号:
Q2-Z-1/16-01-QB48IN-25
品牌:
Qualtek
描述:
HEATSHRINK 1/16"-48" BLACK
库存 : 1011
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Shrink Temperature 70°C
Inner Diameter - Recovered 0.031" (0.79mm)
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Storage/Refrigeration Temperature -50°F ~ 104°F (-10°C ~ 40°C)
Color Black
Recovered Wall Thickness 0.014" (0.36mm)
Material Polyolefin (PO)
Product Status Active
Series Q2-Z
Type Tubing, Flexible
Shrinkage Ratio 2 to 1
Length 4.00' (1.22m)
Shelf Life Start -
Inner Diameter - Supplied 0.063" (1.60mm)