Q22P1BXXG24E
APEM Inc.
型号:
Q22P1BXXG24E
品牌:
APEM Inc.
描述:
INDICATOR 24V 22MM PROMINENT GRN
用户指南
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection IP67
Viewing Angle 100°
Termination Style Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Panel Cutout Dimensions 0.87" (22.10mm)
Millicandela Rating 95mcd
Product Status Active
Lamp Color Green
Ratings DC
Series Q22
Lens Style Round with Domed Top
Type LED
Voltage 24V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Green
Package Bulk
Wavelength - Peak -
Panel Cutout Shape Round
Current 40mA
Base Product Number Q22P1BXXG
Lens Size 18.00mm Dia