Banner Engineering Corporation
型号:
Q45VR3LV
封装:
-
批次:
-
描述:
PHOTO SEN RETRO 0.8-9M SPST
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$151.05
$151.05
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -25°C ~ 55°C |
| Ingress Protection | NEMA 6P, IEC IP67 |
| Sensing Distance | 31.50" ~ 354.33" (800mm ~ 9000mm) |
| Response Time | 15ms |
| Output Configuration | SPDT |
| Sensing Method | Retroreflective, NonPolarized |
| Light Source | Red (680nm) |
| Product Status | Active |
| Connection Method | Cable |
| Series | Q45 |
| Voltage - Supply | 12VDC ~ 250VDC, 24VAC ~ 250VAC |
| Mfr | Banner Engineering Corporation |
| Cable Length | 78.74" (2m) |
| Package | Box |
| Base Product Number | Q45V |
| Adjustment Type | Adjustable |