Q48SH12033NRFH
Delta Electronics
型号:
Q48SH12033NRFH
描述:
DC DC CONVERTER 12V 400W
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 103°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 75V
Voltage - Isolation 2.25 kV
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
Product Status Obsolete
Current - Output (Max) 33A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 36V
Series Delphi Q48SH (400W)
Power (Watts) 400 W
Control Features Enable, Active Low
Type Isolated Module
Package / Case 6-DIP Module, 1/4 Brick
Efficiency 94.5%