Qualtek
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$12.9865
$12.9865
5
$12.3994
$61.997
10
$9.44775
$94.4775
20
$8.857325
$177.1465
50
$8.26671
$413.3355
100
$7.853365
$785.3365
250
$7.67619
$1919.0475
500
$7.499053
$3749.5265
请发送询价,我们将立即回复。

| Shrink Temperature | 80°C |
| Inner Diameter - Recovered | 0.236" (5.99mm) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Storage/Refrigeration Temperature | -50°F ~ 104°F (-10°C ~ 40°C) |
| Color | Black |
| Recovered Wall Thickness | 0.084" (2.13mm) |
| Material | Polyolefin (PO) |
| Product Status | Active |
| Series | Q5-4X |
| Type | Tubing, Flexible |
| Shrinkage Ratio | 4 to 1 |
| Length | 4.00' (1.22m) |
| Shelf Life Start | - |
| Inner Diameter - Supplied | 0.945" (24.00mm) |
| Mfr | Qualtek |
| Features | Adhesive Lined, Fluid Resistant |
| Package | Bulk |
| Shelf Life | 60 Months |
| Base Product Number | Q5-4X-1-01 |