首页 / 气体传感器 / Q5-GENL-100L-O-X-ACETLYENE
minImg
Q5-GENL-100L-O-X-ACETLYENE
Automation Components, Inc.
型号:
Q5-GENL-100L-O-X-ACETLYENE
描述:
Smart Sensor, Acetylene, 0-100%
库存 : 1
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 50°C
Series -
Accuracy -
Type Acetylene (C2H2)
Voltage - Supply 15VAC ~ 24VAC, 18VDC ~ 30VDC
Output 1V ~ 5V, 2V ~ 10V, 4mA ~ 20mA, RS485
Mfr Automation Components, Inc.
Package Tape & Box (TB)
Current - Supply 300mA