Q6F1CXXW24E
APEM Inc.
型号:
Q6F1CXXW24E
品牌:
APEM Inc.
描述:
INDICATOR 24V 6MM FLUSH WHITE
用户指南
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection IP67
Viewing Angle 100°
Termination Style Solder Lug
Panel Cutout Dimensions 0.24" (6.10mm)
Millicandela Rating 220mcd
Product Status Active
Lamp Color White
Ratings DC
Series Q6
Lens Style Round with Flat Top
Type LED
Voltage 24V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color White
Package Bulk
Wavelength - Peak -
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Base Product Number Q6F1CXXW
Lens Size 3mm, T-1