Q6R1CXXY12
APEM Inc.
型号:
Q6R1CXXY12
品牌:
APEM Inc.
描述:
INDICATOR 12V 6MM RECESSED YLW
用户指南
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection -
Viewing Angle 100°
Termination Style Solder Lug
Panel Cutout Dimensions 0.24" (6.10mm)
Millicandela Rating 30mcd
Product Status Active
Lamp Color Yellow
Ratings DC
Series Q6
Lens Style Round with Domed Top
Type LED
Voltage 12V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Yellow
Package Bag
Wavelength - Peak -
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Base Product Number Q6R1CXXY
Lens Size 3mm, T-1