Delta Electronics
型号:
Q80SV15010PRFS
封装:
Quarter Brick
批次:
-
描述:
14.4-170VIN, 15VOUT, 150W, EN501
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$128.2025
$128.2025
5
$127.1822
$635.911
10
$126.1638
$1261.638
25
$118.0242
$2950.605
45
$113.9544
$5127.948
请发送询价,我们将立即回复。

| Voltage - Input (Max) | 170V |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 10A |
| Supplier Device Package | Quarter Brick |
| Voltage - Input (Min) | 14.4V |
| Package / Case | Quarter Brick |
| Efficiency | 89.5% |
| Mfr | Delta Electronics |
| Features | Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 4 | - |
| Voltage - Isolation | 4.242 kV |
| Approval Agency | EN, UL |
| Voltage - Output 1 | 15V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 2.39" L x 1.54" W x 0.50" H (60.6mm x 39.0mm x 12.7mm) |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | Q80SV_150W (150W) |
| Power (Watts) | 150 W |
| Control Features | Enable, Active High |
| Type | Isolated Module |
| Standard Number | 60950-1; 62368-1 |
| Package | Tray |
| Base Product Number | Q80SV |