APEM Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$21.7075
$21.7075
25
$16.37344
$409.336
100
$13.753815
$1375.3815
450
$12.631096
$5683.9932
请发送询价,我们将立即回复。

| Lens Transparency | Diffused |
| Ingress Protection | IP67 |
| Viewing Angle | - |
| Termination Style | Quick Connect - 0.110" (2.8mm) |
| Panel Cutout Dimensions | 0.32" (8.13mm) |
| Millicandela Rating | - |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | White |
| Ratings | Vf (Typ), If (Max) |
| Series | Q8 |
| Lens Style | Round with Flat Top |
| Type | LED |
| Voltage | 2V |
| Mfr | APEM Inc. |
| Features | - |
| Lens Color | White |
| Package | Tray |
| Wavelength - Peak | - |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 20mA |
| Base Product Number | Q8F1BXXHW |
| Lens Size | 9.40mm Dia |