APEM Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$29.849
$29.849
25
$23.37114
$584.2785
100
$20.41455
$2041.455
450
$18.72507
$8426.2815
请发送询价,我们将立即回复。

| Lens Transparency | Diffused |
| Ingress Protection | IP67 |
| Viewing Angle | 100° |
| Termination Style | Wire Leads - 7.87" (200.00mm) |
| Panel Cutout Dimensions | 0.315" (8.00mm) |
| Millicandela Rating | 50mcd |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Blue |
| Ratings | DC |
| Series | Q8 |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Type | LED |
| Voltage | 24V |
| Mfr | APEM Inc. |
| Features | - |
| Lens Color | Blue |
| Package | Tray |
| Wavelength - Peak | - |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 20mA |
| Base Product Number | Q8F5BXXB |
| Lens Size | 5.00mm Dia |