Q8P3BXXW24E
APEM Inc.
型号:
Q8P3BXXW24E
品牌:
APEM Inc.
描述:
LED PM INDICATOR PROMINENT WHITE
库存 : 12
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection IP67
Viewing Angle 100°
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Panel Cutout Dimensions 0.31" (7.87mm)
Millicandela Rating 1600mcd
Product Status Active
Lamp Color White
Ratings DC
Series Q8
Lens Style Round with Domed Top
Type LED
Voltage 24V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color White
Package Bag
Wavelength - Peak -
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Base Product Number Q8P3BXXW
Lens Size 5mm, T-1 3/4