QADA-65-19-1401
Qualtek
型号:
QADA-65-19-1401
品牌:
Qualtek
描述:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 65W
库存 : 519
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization Positive Center
Input Type Cord (Sold Separately)
Applications -
Form Desktop (Class I)
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Approval Agency BSMI, CB, CCC, CE, cULus, FCC, GS, PSE
Input Connector IEC 320-C14
Size / Dimension 4.53" L x 2.09" W x 1.50" H (115.0mm x 53.0mm x 38.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 3.43A
Series QADA-65 (65W)
Power (Watts) 65 W
No Load Power Consumption 210mW (Max)
Cord Length 59" (1.50m)
Region Utilized International
Efficiency Level VI
Voltage - Output 19V
Mfr Qualtek
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC